Pracovní pozice


Hudební festivaly
ostraha/pořadatel

HPP/DPP, brigáda, nástup ihned

Kdy a kde?:

Jak se tam dostanu?:

Doprava do místa konání a zpět je zajišťována naší společností vždy z Prahy, další variantou je možnost dopravit se do místa konání po své ose, vhodné především pro osoby z daných lokalit a okolí místa konání, cestovné je v tomto případě hrazeno pouze po předchozí domluvě.

Jak to na místě probíhá?:

Po příjezdu do místa konání vyřídíme nezbytnou dokumentaci jako např. pracovní smlouvu, doložíte výpis z rejstříku trestů, obdržíte služební uniformu a výzbroj, absolvujete instruktážní školení BOZP a PO se specifikací činnosti vztahující se k dané pozici, která Vám bude přidělena kompetentním zástupcem naší společnosti. Pracovní zařazení se člení - pořadatel x security, uplatnění nalezneme i pro ty méně fyzicky zdatné:-) Pracuje se ve směnném režimu den/noc, případně dle individuální domluvy, každý má možnost odpracovat si požadovaný počet hodin.

Co musím splňovat, abych se mohl zúčastnit?:

Jak s jídlem a pitím?:

Zajistíme pro Vás pitný režim (1x minerální voda 1,5l/den) a stravu s cenovým zvýhodněním (1x teplý pokrm/den), doporučujeme však disponovat také svými zásobami.

Co dalšího s sebou?:

Stan, spacák, černá pevná obuv, černé kapsáče/kraťasy a dle počasí opalovací krém/teplé oblečení pod uniformu. Dále určitě dobrou náladu a hodně sil:-)

No a co finance?:

Ohodnocení je řešeno individuálně na základě osobního pohovoru a kvalifikačních předpokladů. Odměnu za vykonanou práci obdržíte po skončení akce.

Zaujala Vás naše nabídka? Vyplňte formulář níže a my se Vám ozveme.

Máte zájem o práci v naší společnosti?
Kontaktujte nás!